Klienci o nas
Urlopek niesamowicie usprawnił zarządzanie nieobecnościami w naszej firmie. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze a przyjazna nazwa "urlopek" sprawia, że składnie wniosku urlopowego to czysta przyjemność.
Iwona Potajczuk-Pomarańska
HR Business Partner
Xstream Sp. z o.o., www.xstream.net
Urlopek.pl jest programem łatwym w obsłudze i bardzo przydatnym do zarządzania urlopami pracowników w średnim przedsiębiorstwie. Ma wiele funkcji pozwalających na kontrolę nieobecności przez przełożonych : akceptacje każdego wniosku, podgląd do planowania urlopów i limitu jaki pozostał na dany rok. Dzięki tym funkcjom ułatwia to pracę kadr i zaoszczędza wiele czasu. Ze strony przedstawicieli urlopek.pl można zawsze liczyć na pomoc, wsparcie i wdrożenie nowych funkcjonalności. Polecam!
Justyna Snoch
HR Specialist
Morele.net, www.morele.net
Polecamy współpracę z firmą, dzięki aplikacji URLOPEK możemy sprawnie i efektywnie obsługiwać wnioski urlopowe zgłaszane przez pracowników z różnych lokalizacji. Firma godna polecenia, a współpraca na najwyższym poziomie.
Denisa Cichocka
Specjalista ds. Kadr i Administracji
Aplikacja urlopek.pl spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony pracowników, jak i kadry zarządzającej. System jest prosty i przejrzysty, a wgląd na bieżąco do urlopu jest dużym usprawnieniem dla wszystkich zainteresowanych. Wdrożenie aplikacji zoptymalizowało pracę działu kadr w zakresie raportów, zestawień, a przede wszystkim ograniczyło biurokrację, co w przypadku firmy z wieloma oddziałami jest niezastąpione. Rekomenduję to rozwiązanie innym firmom otwartym na nowe rozwiązania, szukającym dobrego, efektywnego i elastycznego systemu do zarządzania urlopami.
Anna Blicharska-Sowa
Kierownik Działu Kadr i Płac
J.S. Hamilton Poland S.A., www.hamilton.com.pl
Program Urlopek.pl to bardzo dobrze zorganizowana platforma. Jest intuicyjna. Zawiera wyczerpujące informacje dot. złożonych wniosków, zaplanowanych jak i odbytych już dni urlopowych. Korzystanie z systemu jest dla nas oszczędnością czasu, przebiega sprawnie na każdym szczeblu, od pracownika składającego wniosek po dział kadr. Panel jest przejrzysty, a system sprawny i godny polecenia. Program usprawnił nam pracę przy raportowaniu wniosków i w zestawieniach. Ponadto pozwala zachować stałą kontrolę nad wnioskami.
Daria Czech
Specjalista ds. Administracji
Aiton Caldwell SA, www.aitoncaldwell.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej z Państwem współpracy - program jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, zarówno po stronie użytkownika jak i administratora. Umożliwia sprawną kontrolę stanu urlopów w firmie, jednocześnie eliminując możliwość błędnej ewidencji zgłaszanych wniosków.
Anna Sus
Accountant
St. Jude Medical, www.sjm.com
Od kiedy w mojej Firmie wprowadzono elektroniczny system urlopów zaczęłam intensywnie szukać programu, który sprostałby temu zadaniu. URLOPEK okazał się starzałem w „10”. Tani, a jednocześnie bardzo profesjonalny. Łatwy i dostępny dla pracowników z każdego miejsca. Współpraca z Firmą rewelacyjna, świetny kontakt. Wszystkie nasze wnioski rozpatrywane błyskawicznie. Naprawdę polecam.
Anna Rembak
księgowa specjalista ds.kadr i płac
Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego, www.scntpl.pl
Korzystanie z aplikacji Urlopek.pl uporządkowało problematykę terminarza urlopów w naszej firmie. To praktyczne i efektywne rozwiązanie umożliwa skuteczne zarządzanie urlopami. Jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Ewentualne problemy są szybko rozwiązywane przez wsparcie informatyczne producenta. Polecam korzystanie z tej aplikacji
Filip Fertner
Członek Zarządu
Inwestycje Alternatywne Profit S.A., iaprofit.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia w naszej Firmie internetowego systemu zarządzania urlopami URLOPEK. Aplikacja bardzo ułatwia nam pracę, jest prosta i łatwa w obsłudze. Korzystanie z panelu znacznie skraca czas obiegu dokumentów, wnioski są załatwiane szybko i sprawnie a informacja o urlopach jest dostępna natychmiast dla wszystkich zainteresowanych. Program pozwala na skuteczne zarządzanie urlopami. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dodatkowym atutem jest błyskawiczne wsparcie ze strony producenta.
Katarzyna Jedynak
Główna Księgowa
Z Urlopkiem współpracujemy już ponad 2 lata. System jest prosty i bardzo intuicyjny. Bardzo dużym atutem jest integracja ze Slackiem i kalendarzem. Wielkim plusem jest też przyjazny suport. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i zdecydowanie polecamy!
Zarząd Astarium sp. z o.o./KOLEO
Astarium sp. z o.o. astarium.pl
Jesteśmy zadowolonym użytkownikiem platformy URLOPEK.PL od ponad półtora roku. Prosta, intuicyjna obsługa aplikacji zdobyła uznanie naszych pracowników, którzy chętnie korzystają z systemu elektronicznego obiegu wniosków urlopowych, ułatwiając jednocześnie codzienną pracę managerom oraz pracownikom działu kadr. Narzędzie pozwala efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem o rozproszonej strukturze (biura regionalne), natomiast wykwalifikowana obsługa techniczna zawsze sprawnie i terminowo rozwiązuje zgłaszane problemy. Profesjonalny produkt w przystępnej cenie.
Karolina Łabucka
HR and Administration Specialist
Hogg Robinson Polska www.hrgworldwide.com
Nasi Pracownicy, Kierownicy jak i Dział Kadr stali się wielkimi fanami aplikacji URLOPEK. Prosty program przyjazny użytkownikom, intuicyjny, oszczędzający czas. Obsługa produktu na najwyższym poziome: bezproblemowa elastyczność w dopasowaniu szczegółów aplikacji do potrzeb Klienta, terminowość, uprzejmość, sprawna komunikacja. Bardzo polecamy.
Aneta Topczewska-Scrivo
Integracyjne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana” slonecznapolana.edu.pl
Testuj za darmo przez 21 dni
ZAŁÓŻ KONTO
+ 48 737 489 833 biuro@urlopek.pl