Urlopek.pl to teraz . Zapraszamy na naszą nową stronę HRnest.pl
Klienci o nas
Urlopek niesamowicie usprawnił zarządzanie nieobecnościami w naszej firmie. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze a przyjazna nazwa "urlopek" sprawia, że składnie wniosku urlopowego to czysta przyjemność.
Iwona Potajczuk-Pomarańska
HR Business Partner
Xstream Sp. z o.o., www.xstream.net
Urlopek.pl jest programem łatwym w obsłudze i bardzo przydatnym do zarządzania urlopami pracowników w średnim przedsiębiorstwie. Ma wiele funkcji pozwalających na kontrolę nieobecności przez przełożonych : akceptacje każdego wniosku, podgląd do planowania urlopów i limitu jaki pozostał na dany rok. Dzięki tym funkcjom ułatwia to pracę kadr i zaoszczędza wiele czasu. Ze strony przedstawicieli urlopek.pl można zawsze liczyć na pomoc, wsparcie i wdrożenie nowych funkcjonalności. Polecam!
Justyna Snoch
HR Specialist
Morele.net, www.morele.net
Polecamy współpracę z firmą, dzięki aplikacji URLOPEK możemy sprawnie i efektywnie obsługiwać wnioski urlopowe zgłaszane przez pracowników z różnych lokalizacji. Firma godna polecenia, a współpraca na najwyższym poziomie.
Denisa Cichocka
Specjalista ds. Kadr i Administracji
Aplikacja urlopek.pl spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony pracowników, jak i kadry zarządzającej. System jest prosty i przejrzysty, a wgląd na bieżąco do urlopu jest dużym usprawnieniem dla wszystkich zainteresowanych. Wdrożenie aplikacji zoptymalizowało pracę działu kadr w zakresie raportów, zestawień, a przede wszystkim ograniczyło biurokrację, co w przypadku firmy z wieloma oddziałami jest niezastąpione. Rekomenduję to rozwiązanie innym firmom otwartym na nowe rozwiązania, szukającym dobrego, efektywnego i elastycznego systemu do zarządzania urlopami.
Anna Blicharska-Sowa
Kierownik Działu Kadr i Płac
J.S. Hamilton Poland S.A., www.hamilton.com.pl
Program Urlopek.pl to bardzo dobrze zorganizowana platforma. Jest intuicyjna. Zawiera wyczerpujące informacje dot. złożonych wniosków, zaplanowanych jak i odbytych już dni urlopowych. Korzystanie z systemu jest dla nas oszczędnością czasu, przebiega sprawnie na każdym szczeblu, od pracownika składającego wniosek po dział kadr. Panel jest przejrzysty, a system sprawny i godny polecenia. Program usprawnił nam pracę przy raportowaniu wniosków i w zestawieniach. Ponadto pozwala zachować stałą kontrolę nad wnioskami.
Daria Czech
Specjalista ds. Administracji
Aiton Caldwell SA, www.aitoncaldwell.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej z Państwem współpracy - program jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze, zarówno po stronie użytkownika jak i administratora. Umożliwia sprawną kontrolę stanu urlopów w firmie, jednocześnie eliminując możliwość błędnej ewidencji zgłaszanych wniosków.
Anna Sus
Accountant
St. Jude Medical, www.sjm.com
Od kiedy w mojej Firmie wprowadzono elektroniczny system urlopów zaczęłam intensywnie szukać programu, który sprostałby temu zadaniu. URLOPEK okazał się starzałem w „10”. Tani, a jednocześnie bardzo profesjonalny. Łatwy i dostępny dla pracowników z każdego miejsca. Współpraca z Firmą rewelacyjna, świetny kontakt. Wszystkie nasze wnioski rozpatrywane błyskawicznie. Naprawdę polecam.
Anna Rembak
księgowa specjalista ds.kadr i płac
Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego, www.scntpl.pl
Korzystanie z aplikacji Urlopek.pl uporządkowało problematykę terminarza urlopów w naszej firmie. To praktyczne i efektywne rozwiązanie umożliwa skuteczne zarządzanie urlopami. Jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Ewentualne problemy są szybko rozwiązywane przez wsparcie informatyczne producenta. Polecam korzystanie z tej aplikacji
Filip Fertner
Członek Zarządu
Inwestycje Alternatywne Profit S.A., iaprofit.pl
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia w naszej Firmie internetowego systemu zarządzania urlopami URLOPEK. Aplikacja bardzo ułatwia nam pracę, jest prosta i łatwa w obsłudze. Korzystanie z panelu znacznie skraca czas obiegu dokumentów, wnioski są załatwiane szybko i sprawnie a informacja o urlopach jest dostępna natychmiast dla wszystkich zainteresowanych. Program pozwala na skuteczne zarządzanie urlopami. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów dodatkowym atutem jest błyskawiczne wsparcie ze strony producenta.
Katarzyna Jedynak
Główna Księgowa
Jesteśmy zadowolonym użytkownikiem platformy URLOPEK.PL od ponad półtora roku. Prosta, intuicyjna obsługa aplikacji zdobyła uznanie naszych pracowników, którzy chętnie korzystają z systemu elektronicznego obiegu wniosków urlopowych, ułatwiając jednocześnie codzienną pracę managerom oraz pracownikom działu kadr. Narzędzie pozwala efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem o rozproszonej strukturze (biura regionalne), natomiast wykwalifikowana obsługa techniczna zawsze sprawnie i terminowo rozwiązuje zgłaszane problemy. Profesjonalny produkt w przystępnej cenie.
Karolina Łabucka
HR and Administration Specialist
Hogg Robinson Polska www.hrgworldwide.com
Nasi Pracownicy, Kierownicy jak i Dział Kadr stali się wielkimi fanami aplikacji URLOPEK. Prosty program przyjazny użytkownikom, intuicyjny, oszczędzający czas. Obsługa produktu na najwyższym poziome: bezproblemowa elastyczność w dopasowaniu szczegółów aplikacji do potrzeb Klienta, terminowość, uprzejmość, sprawna komunikacja. Bardzo polecamy.
Aneta Topczewska-Scrivo
Integracyjne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana” slonecznapolana.edu.pl
Testuj za darmo przez 21 dni
+ 48 572 581 991 Masz jakieś pytania? biuro@urlopek.pl